Praca w Gdańsku i okolicach: Kierowca

Kierowca
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Bezpieczne i terminowe przewożenie towarów/klientów,
  • Dbałość o powierzone pojazdy,
  • Prowadzenie dokumentacji transportowej,
  • Dostosowywanie się do przepisów ruchu drogowego,
  • Utrzymywanie czystości pojazdu.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Znajomość przepisów prawa transportowego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność i umiejętność zarządzania zespołem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa),
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.