Praca w Gdańsku i okolicach: Zastępca głównego księgowego

Gdański Urząd Pracy
Zastępca głównego księgowego
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0640
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych. Dekretacja i księgowanie faktur sprzedaży i zakupu. Dekretacja i księgowanie innych dokumentów księgowych. Księgowanie wyciągów bankowych. Uzgadnianie sald kont i potwierdzenie sald z kontrahentami. Aktywny udział w przygotowaniu sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne i dla instytucji zewnętrznych np. VAT JPK. Przygotowanie przelewów bankowych. Naliczanie płac. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości, minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgi, znajomość obowiązujących przepisów prawa podatkowego i prawa spółdzielczego, znajomość programu DOM5 będzie mile widziana, odpowiedzialność za wykonywaną pracę, dokładność i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy