Praca w Gdańsku i okolicach: Zarządzanie zmianą w dziale służby pięter/ młodszy kierownik zmiany

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Zarządzanie zmianą w dziale służby pięter/ młodszy kierownik zmiany
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/21/0872
OBOWIĄZKI:
•Organizacja, przydzielanie, nadzorowanie i kontrola pracy pań pokojowych w przydzielonym obszarze działania, dla zapewnienia wysokich norm czystości, zgodnie z ustalonymi wytycznymi (z uwzględnieniem specjalnych próśb gości). Rozliczanie z wykonania przydzielonych zadań.•Organizacja i przeprowadzanie porannych odpraw Pań Pokojowych•Nadzór nad organizacją i wydajnością pracy Runnera•Kontrola ilości i przyczyn niesprzątniętych pokoi; organizacja i nadzór nad serwisem wieczornym.•Nadzór nad terminowym spełnieniem dodatkowych próśb gości.•Kontrola stanu technicznego pokoi gościnnych; zgłaszanie usterek do działu technicznego i sprawdzanie stanu ich naprawy.•Kontrola wyposażenia pokoi gościnnych zgodnie z obowiązującymi standardami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność zarządzania zespołem
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej

Wymagania inne:

[Inne] : Praca w wymiarze 40 godz. w tygodniu

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni