Praca w Gdańsku i okolicach: Tester oprogramowania

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Tester oprogramowania
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0540
OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku, jeżeli brak doświadczenia jako tester oprogramowania , preferowane wykształcenie w danym kierunku. Umiejętność analitycznego myś lenia, znajomość różnych metod testowania , umiejętność przygotowywania scenariuszy testowych i przypadków testowych, znajomość REST API, otwartość, komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole , dokładność, systematyczność, umiejętność logicznego myślenia.Mile widziana znajomość narzędzi JIRA i Confluence, umiejętność pisania zapytań SQL na poziomie podstawowym. Znajomość podstaw C#, Certyfikat ISTQB, doświadczenie w testowaniu systemów ERP. Testy manualne modułów i dodatków pod systemem enova 365 stworzonych przez Dział Programistów XLE, wykonywanie scenariuszy testowych, raportowanie przebiegu testów, analiza i raportowanie wykrytych błędów, proponowanie usprawnień w wytwarzanym oprogramowaniu, sprawdzanie zgodności dodatku ze specyfikacją , tworzenie dokumentacji testowanych dodatków. Pracodawca oferuje : interesującą pracę nad stale rozwijającymi sie produktami, stały rozwój kwalifikacji zawodowych, specjalistyczne szkolenia

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni