Praca w Gdańsku i okolicach: Technik w zespole transportu wydziału wspomagającego

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Technik w zespole transportu wydziału wspomagającego
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0983
OBOWIĄZKI:
- zabezpieczenie terenu Zespołu Transportu- dokumentowanie wyjazdów pojazdów służbowych,- archiwizowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,- zastępowanie dozorcy Zespołu Transportu,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętność obsługi komputera, organizacji pracy własnej, komunikatywność. Praca w systemie zmianowym, nocnym w pomieszczeniu biurowym oraz na terenie zewnętrznym w godzinach 7:00-19:00 oraz 19:00-7:00. Mogą aplikować osoby z niepełnosprawnością. Wynagrodzenie 2644 zł brutto + 5,88% premii regulaminowej oraz dodatek za wysługę lat. Mogą aplikować osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. telefonu 47 74 21 314. Termin składania dokumentów do 04.06.2021 r.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 644,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni