Praca w Gdańsku i okolicach: Technik konserwator

Gdański Urząd Pracy
Technik konserwator
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/3044
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie napraw, przeglądów serwisowych, usuwanie usterek, wykonywanie prac remontowo- naprawczych. Udział w przeglądach gwarancyjnych wynikających z udzielonych gwarancji oraz w przeglądach serwisowych, wykonywanie zleconych prac serwisowych. Utrzymanie czystości w halach garażowych. Ewidencja zleceń, usług i rozliczeń materiałowych. Terminowe zgłaszanie zapotrzebowania na materiały dla potrzeb stanowiskowych. Odpowiedzialność za przekazane Pracownikowi materiały techniczne i narzędzia pracy. Raportowanie wykonywanych działań do przełożonego. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15, 8-16 na terenie Gdańska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wymagania inne:

znajomość technologii robót budowlanych: wykończeniowych, instalacyjnych, umiejętności organizacyjnych, mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonych obowiązków. Umiejętność pracy z wymagającym Klientem, wysoki poziom kultury osobistej, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, odpowiedzialność oraz terminowość. Umiejętność pracy w dynamicznym tempie.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy