Praca w Gdańsku i okolicach: Technik Higieny (Osoba do utrzymania Czystości na Produkcji leków)

Technik Higieny (Osoba do utrzymania Czystości na Produkcji leków)
Gdańsk
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!

Twoje zadania

  • Przygotowanie obszaru produkcji do operacji procesowych - czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń i urządzeń,
  • Dbanie o dostępność materiałów higienicznych w podległych obszarach,
  • Dbanie o bieżące usuwanie odpadów z pomieszczeń procesowych,
  • Dbanie o dostępność odzieży ochronnej w podległych obszarach,
  • Prowadzenie dokumentacji pracy zgodnie z wymogami,
  • Współpracowanie z wszystkimi zespołami Departamentu Operacji Technicznych oraz innymi departamentami firmy,
  • Bieżące raportowanie przełożonemu postępu prac i statusu wykonywanych zadań,
  • Informowanie przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach w dokumentacji, statusie wykonywanych zadań i podjętych decyzji,
  • Zgłaszanie problemów w wypadku braku rozwiązania.

Jeśli posiadasz

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z utrzymaniem czystości,(doświadczenie w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, gospodarowania odpadami, lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem),
  • Dobrą organizację pracy i czasu,
  • Elastyczność na nowe zadania, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Doświadczenie i znajomość dobrej praktyki wytwarzania GMP będzie dodatkowym atutem

  Oferujemy

  • Praca jednozmianową (7:00-15:00)
  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com