Praca w Gdańsku i okolicach: Szlifierz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Szlifierz
Miejsce pracy: Koszwały
Numer: StPr/21/0339
OBOWIĄZKI:
szlifowanie, prostowanie i obróbka elementów metalowych zgodnie z dokumentacją techniczną, samokontrola wykonanych prac, przestrzeganie przepisów BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Poszukiwane kompetencje:Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku.Mile widziana znajomość rysunku technicznego.Mile widziana umiejętność obsługi elektronarzędzi.Chęć do pracy i nauki.Pracodawca oferuje: Stabilną pracę w rozwijającej się firmie.Wynagrodzenia złożone z podstawy i premii - regulaminowej.Możliwość doskonalenia zawodowego- finansowane przez firmę szkolenia i podnoszenie kwalifikacji .Dobrą atmosferę opartą na wzajemnym szacunku i jasnej komunikacji.Pakiet benefitów- prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, możliwość skorzystania z pakietu sportowego (karta multisport).Kontakt z nowoczesną technologią i udział w interesujących projektach.

Miejsce pracy:

Koszwały

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 528 - 4 620 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim