Praca w Gdańsku i okolicach: Starszy specjalista ds. księgowo-finansowych

Gdański Urząd Pracy
Starszy specjalista ds. księgowo-finansowych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1934
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rachunkowości oraz bieżących i chronologicznych zapisów księgowych działalności budżetowej w systemie ZWSI RON i SFINKS.Sporządzanie sprawozdań budżetowych, finansowych.Sporządzanie zestawień obrotów i sald.Bieżący monitoring realizacji budżetu.Naliczenie oraz prowadzenie Funduszu Socjalnego.Weryfikacja wydatków pod kątem zgodności z planem finansowym.Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnorachunkowym.Nadzór i prowadzenie rejestru szkód, bieżąca współpraca z Radcą Prawnym.Udział w opracowywaniu dokumentów normatywnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

preferowane wykształcenie o kierunku finanse, rachunkowość. Doświadczenie zawodowe w obszarze finansów lub finansów i księgowości. Znajomość programów księgowo-finansowych i obsługi bankowości elektronicznej. Znajomość rachunkowości budżetowej, przepisów ustawy o finansach publicznych i ustawy o rachunkowości. Umiejętność sporządzania sprawozdań budżetowych i finansowych, analitycznego myślenia, bardzo dobrej organizacji pracy.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy