Praca w Gdańsku i okolicach: Starszy referent ds. technicznych w korpusie służby cywilnej

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Starszy referent ds. technicznych w korpusie służby cywilnej
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/0485
OBOWIĄZKI:
Zainteresowani proszeni są o składanie dokumentów w terminie do dnia 22 marca 2021 r. do godz. 15:00 w zamkniętych kopertach z dopiskiem "Oferta pracy na starszego referenta ds. technicznych w korpusie służby cywilnej" w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie ul. Lecha 11, sekretariat Komendy (parter) lub drogą pocztową pod adresem Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie ul. Lecha 11, 83-110 Tczew. Dla dokumentów przesłanych pocztą obowiązuje data wpływu dokumentacji do tut. Komendy.Treść ogłoszenia oraz wykaz wymaganych dokumentów dostępny na stronie https://www.gov.pl/web/kppsp-tczew/nabor-do-sluzby-ksc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:

Szczegółowe informacje: https://www.gov.pl/web/kppsp-tczew/nabor-do-sluzby-ksc

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie