Praca w Gdańsku i okolicach: Starszy księgowy

Gdański Urząd Pracy
Starszy księgowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1598
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności księgowych: zapisy księgowe, obliczanie rozliczeń międzyokresowych, księgowanie i alokacje procesów, udział w comiesięcznych procedurach zamknięcia ksiąg, Uzgadnianie transakcji międzyfirmowychAnaliza i uzgadnianie kont
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: finanse/rachunkowość
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Znajomość zasad i procedur rachunkowości i finansów przedsiębiorstw, Zaawansowane umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office, oprogramowania księgowego i baz danych, Wysoka dokładność i dbałość o szczegóły, Doskonałe umiejętności współpracy i komunikacji, Nastawienie na ciągłe doskonalenie i orientacja na proces oraz podejście do pracy zorientowane na rozwiązania

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy