Praca w Gdańsku i okolicach: Starszy analityk

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Starszy analityk
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0002
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie, analiza i weryfikacja informacji oraz danych na temat osób, firm i instytucji w celu przygotowania raportów Enhanced Due Diligence według wytycznych (na podstawie źródeł w języku angielskim i lokalnym). Tłumaczenie i streszczenie informacji z języka lokalnego na język angielski. Samodzielna praca nad raportami o zwiększonym poziomie trudności. Koordynacja złożonych projektów wymagających współpracy z wieloma osobami/zespołami. Wsparcie nowych oraz mniej doświadczonych osób w zespole poprzez dzielenie się wiedzą, prowadzenie szkoleń czy bycie mentorem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: prawo, ekonomia, politologia
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagania: minimum rok w roli specjalisty ds. analiz w Enhanced Due Diligence, znajomość zagadnień prawnych z dziedziny AML/CFT, znajomość prawa handlowego dotyczącego krajów z regionu Unii Europejskiej, Wspólnoty Niepodległych Państw (CIS). Doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych na język angielski z drugiego języka obcego. Doświadczenie w kontroli jakości produktów z dziedziny należytej staranności. Konieczna znajomość dodatkowego języka obcego w stopniu zaawansowanym. Praca w godzinach 8:00-16:00.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 655 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni