Praca w Gdańsku i okolicach: Starszy analityk nawigacji lotniczej

Gdański Urząd Pracy
Starszy analityk nawigacji lotniczej
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/7295
OBOWIĄZKI:
Gromadzenie, analizowanie i wprowadzanie danych aeronautycznych wykorzystywanych przy nawigacji lotniczej na podstawie dostępnych źródeł informacji. Aktualizacja map aeronautycznych wykorzystywanych przy nawigacji lotniczej. Weryfikacja i uaktualnianie ww. danych i map zgodnie z obowiązującymi przepisami. Tworzenie i wsparcie w tworzeniu dokumentów dla użytkownikówMiejsce pracy: Gdańsk- Przymorze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętności analityczne.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

7 400 - 8 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy