Praca w Gdańsku i okolicach: Sprzątacz/sprzątaczka

Gdański Urząd Pracy
Sprzątacz/sprzątaczka
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/3389
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie, wycieranie, szorowanie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach służbowych, korytarzach, szatniach, toaletach, sanitariatach, magazynach, biurach itp..czyszczenie regałów, mycie okien i przeszkleń. Zamiatanie / mycie/ odśnieżanie kortki.Godziny pracy: 4-10; 5-12, 21-23Miejsce pracy: Dębinki 7, 80-211 Gdańsk, Srebrniki 17, 80-282 Gdańsk, Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk, ul.Wileńska 44, 80-215 Gdańsk, prof. Witolda Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk; Spacerowa 48, 80-299 Gdańsk; Profesora Michała Siedleckiego 14, 80-299 Gdańsk
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętność obsługi maszyn/urządzeń czyszczących, predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy