Praca w Gdańsku i okolicach: Sprzątaczka

Gdański Urząd Pracy
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2297
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie w czystości przydzielonych pomieszczeń oraz ciągów komunikacyjnych, w tym sprzątanie pomieszczeń sanitarnych oraz dbanie o zabezpieczenie odpowiedniej ilości środków w toaletach (zgłaszanie zapotrzebowania), okresowe mycie okien oraz osłon punktów świetlnych, dbanie o zabezpieczenie placówki po zakończeniu pracy, w przypadku prac remontowych dostosowanie pomieszczeń do właściwego stanu użytkowania, uczestnictwo w pracach nad podnoszeniem estetyki pomieszczeń oraz ciągów komunikacyjnych, wykonywanie doraźnych zadań wynikających z organizacji pracy szkoły.Godziny pracy: 11-20.30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: profesjonalne sprzątanie

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy w szkole - mile widziane.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy