Praca w Gdańsku i okolicach: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/21/0489
OBOWIĄZKI:

Zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach telefonicznych, urządzeniach elektrycznych, opróżnianie koszy na śmieci w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: bardzo wysoka kultura osobista

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : staranność [Umiejętność 1] : pracowitość [Inne] : Prace wykonywane według zlecenia. Znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego konieczna w celu porozumiewania się z klientami. Proszę o wydanie informacji starosty w formie elektronicznej.

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni