Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista / Specjalistka ds. kosztów

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. kosztów
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Szacowanie kosztów remontu aptek
  • Przygotowanie i przetwarzanie zapytań ofertowych
  • Współpraca z Generalnymi Wykonawcami, wykonawcami HVAC oraz meblarzami
  • Porównanie i analiza ofert
  • Prowadzenie negocjacji ofert z wykonawcami
  • Opracowywanie budżetu remontu
  • Prezentacja budżetu remontów i kosztów
  • Przygotowanie miesięcznych raportów kosztowych
  • Ocena wprowadzanych przez wykonawców zmian w przedmiarach
  • Bliska współpraca z działem projektowym, technicznym oraz koordynatorami budowlanymi
  • Analiza i weryfikacja otrzymanych cen ofertowych od kontrahentów
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe techniczne – min. tytuł Inżyniera
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu min. 5 lat
  • Doświadczenie w opracowywaniu propozycji kosztów projektowych dla wielu projektów budowlanych min. 5 lat
  • Doświadczanie w pracy nad projektami aranżacji aptek, restauracji, biur itp.
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętności organizacyjne i zarządzania wieloma zadaniami
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętności interpersonalne
  • Wysokie umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Możliwości rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie
  • Stałego wsparcia ze strony przełożonego oraz zespołu
  • Pracę w komfortowym i dobrze zlokalizowanym biurze
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.