Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista koordynator ds.ochrony

Gdański Urząd Pracy
Specjalista koordynator ds.ochrony
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/3606
OBOWIĄZKI:
Organizacja i koordynacja zadań, dbanie o zachowanie standardów bezpieczeństwa, bieżące wsparcie Zespołu. Koordynacja współpracy z firmami świadczącymi usługi w zakresie ochrony mienia oraz zwiększania bezpieczeństwa na terenie Uczelni. Prowadzenie wewnętrznych audytów bezpieczeństwa. Prowadzenie postępowań wyjaśniających z zakresu bezpieczeństwa.zarządzanie dokumentacją bezpieczeństwa. Zarządzanie zintegrowanym systemem bezpieczeństwa w tym kontrolą dostępu, monitoring wraz z dystrybucją Kart Dostępu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe. Minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu ochroną. Uprawnienia Kwalifikowanego Pracownika Ochrony. Znajomość systemów bezpieczeństwa. Znajomość przepisów związanych z ochroną osób i mienia oraz zarządzania ryzykiem. Doświadczenie w koordynowaniu akcji z udziałem policji, straży pożarnej, służbami ratowniczymi. Umiejętności organizacji, planowania działań oraz przewidywania zagrożeń, także pod presją czasu. Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu zaawansowanym-min.B2.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy