Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds.obsługi klienta

Gdański Urząd Pracy
Specjalista ds.obsługi klienta
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/7273
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za przygotowywanie raportów dla klientów takich jak Board Reporting, KPI czy Ucits. Są to specyficzne raporty dzienne oraz miesięczne a zadaniem pracownika bazując na naszych systemach i w oparciu o procedury, jest przygotowanie takiego raportu z jak największa dokładnością oraz w wyznaczonym czasie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wiedza w zakresie obliczania i raportowania wartości aktywów netto NAV - net asset value, jednostek funduszy inwestycyjnych; wykonywania zadań operacyjnych, m. in monitorowanie sald gotówkowych , transkacji księgowych transferów gotówkowych i innych transakcji; Wiedza dot.wyceniania funduszy; zaawansowana umiejetność obsługi komputera, praktyczna znajmość Microsoft Excel i Word; Dobre zdolności analityczne i numeryczne; Pełna odpowiedzialność za powierzone działania, Wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność współdziałania w zespole

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 843 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy