Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. Zaopatrzenia

Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu odzieży służbowej, roboczej, specjalnego przeznaczenia (tj. spodnie, kombinezony, bluzy, kurtki).

Produkujemy także specjalistyczną odzież uszczelnianą oraz umundurowanie.

Specjalista ds. Zaopatrzenia
Miejsce pracy: Gdynia
Opis stanowiska:
  • realizacja zakupów materiałowych, zgodnie z planem produkcyjnym;
  • nadzór nad terminowością i jakością dostaw;
  • obsługa dokumentów handlowych;
  • negocjowanie warunków handlowych;
  • analiza i bieżąca kontrola stanów magazynowych;
  • zarządzanie bazą dostawców surowców i usług.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia / logistyka / towaroznawstwo;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie warunek konieczny;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • stabilne miejsce zatrudnienia - umowa o pracę;
  • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku;
  • możliwość rozwoju zawodowego - poszerzania wiedzy oraz umiejętności.

Mile widziani absolwenci/studenci ostatniego roku studiów, również bez doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.