Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. Zakupów

Do naszego dynamicznie rozwijającego się Działu Zakupów, działającego w ramach największego operatora telewizji kablowej w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów z zaawansowaną wiedzą z zakresu technologii i informatyki.

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków / zadania do realizacji:
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Analiza danych i trendów rynkowych
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami, w tym pozyskiwanie informacji o nowych źródłach dostaw
  • Wspieranie działów merytorycznych w szacowaniu kosztów
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej zgodnie z procedurami
Wymagane doświadczenie i umiejętności:
  • Doświadczenie w zakupach, mile widziana tematyki zakupów na poziomie strategicznym
  • Znajomość rynku dostawców w obszarach technologicznych i IT
  • Umiejętność pracy w zespołach
  • Umiejętności negocjacyjne i myślenie strategiczne
  • Orientacja na osiąganie celów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Wykształcenie wyższe techniczne
Co oferujemy:
  • Interesującą pracę w wiodącej organizacji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość wpływu na nowo powstające procesy zakupowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przestrzeń na realizację własnych inicjatyw
  • Praca w nowoczesnym biurze z bezpłatnym parkingiem
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • Preferencyjne warunki na usługi oferowane przez Vectrę
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”