Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. terapii behawioralnej

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Specjalista ds. terapii behawioralnej
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/20/2375
OBOWIĄZKI:
Wymagane dokumenty aplikacyjne z dopiskiem "Nabór na wolne stanowisko specjalisty ds. terapii behawioralnej" należy składać w formie pisemnej w zaklejonych kopertach w siedzibie ZPS : Tczew ulica Grunwaldzka 1( sekretariat pok. Nr 6 ) lub przesłać na adres: 83-110 Tczew, ul. Grunwaldzka 1e, do dnia 21.12.2019 do godziny 14.(o zachowaniu terminu decyduje data wpływu oferty do ZPS lub data złożenia w sekretariacie ZPS).Szczegółowe informacje znajdują się na stronie:http://zpstczew.biposwiata.pl/wiadomosci/7058/wiadomosc/216686/ogloszenie_o_naborze_na_wolne_stanowisko_pracyurzednicze__specja
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy z osobami z autyzmemSzczegółówe informacje: http://zpstczew.biposwiata.pl/wiadomosci/7058/wiadomosc/216686/ogloszenie_o_naborze_na_wolne_stanowisko_pracyurzednicze__specja

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie