Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. technicznych (w zakresie odbiorów mieszkań i gwarancji)

Budimex S.A. jest liderem wśród pracodawców branży budowlanej - organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku.
Mając status generelnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.
Zatrudniamy
w Polsce ponad 7 000 osób

współpracujemy z 12 000 kontrahentów

realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych (w zakresie odbiorów mieszkań i gwarancji)
Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk
Zakres obowiązków:

Przekazywanie lokali mieszkalnych oraz obsługa klientów w zakresie odbiorów i gwarancji, w tym:

  • Prowadzenie procesu przekazywania lokali, przekazywanie kluczy,
  • Przygotowanie dokumentów /protokołów odbiorowych dla klientów,
  • Współudział w odbiorze budynku od generalnego wykonawcy i wprowadzenie firm serwisowych na budynek;
  • Prowadzenie procesu usuwania usterek; monitorowanie terminów i właściwej informacji dla klientów;
  • Współpraca z innymi działami w firmie m.in technicznym oraz inspektorami nadzoru w zakresie odbiorów i usterek;
  • Podpisywanie aktów notarialnych przenoszących własność;
  • Prowadzenie korespondencji z klientami na każdym etapie współpracy;
  • Dbanie o właściwe relacje z klientami;
Oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego;
  • doświadczenia zawodowego np. przy administrowaniu nieruchomościami;
  • doświadczenia w kontaktach z klientami;
  • umiejętności czytania dokumentacji budowlanej;
  • umiejętności budowania i podtrzymywania relacji z klientami;
  • dokładności, odpowiedzialności, komunikatywności, zaangażowania.
  • dobrej organizacji pracy;
Co możemy Ci zaoferować?
  • system premiowy
  • dzień wolny w urodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • kursy językowe
  • szkolenia dla pracowników
  • wolontariat pracowniczy
  • wymiany międzynarodowe

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranym kandydatami.

Znajdziesz nas na:
Nasze wyróżnienia
ZOBACZ NASZ PROFIL