Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. sprzedaży w firmie deweloperskiej

Ogłoszenie numer: 4402393, z dnia 2021-04-09

Klient portalu Praca.pl

Gdańska firma deweloperska z kilkuletnią historią realizująca wizjonerskie projekty mieszkaniowe

Specjalista ds. sprzedaży w firmie deweloperskiej

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży lokali mieszkaniowych,
  • Prezentowanie nieruchomości,
  • Udział w procesie finalizacji transakcji,
  • Kompleksowa obsługa posprzedażowa,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów z działań sprzedażowych,
  • Analiza potrzeb i możliwości klientów,
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami,
  • Budowanie wizerunku firmy,
  • Współpraca z Działem Realizacji przy wprowadzaniu zmian aranżacyjnych przez klientów,
  • Współpraca z Działem Marketingu przy budowaniu wizerunku firmy i realizowanych inwestycji.

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań i domów w firmie deweloperskiej (warunek konieczny),
  • Znajomość ustawy deweloperskiej,
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych negocjacji handlowych,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu technik sprzedaży i negocjacji,
  • Umiejętności budowania dobrych relacji z klientami,
  • Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność, asertywność oraz silna motywacja i zorientowanie na cel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomość lokalnego pierwotnego rynku nieruchomości mieszkaniowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach, targach i konferencjach,
  • Atrakcyjny system premiowy oraz prowizyjny,
  • Stabilne warunki pracy w biurze na terenie Gdańska,
  • możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, lub B2B.