Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Gdańsk

Jako Specjalista ds. sprzedaży internetowej będziesz miał realny wpływ na rozwój oraz wdrażanie nowych rozwiązań dla największej i najbardziej innowacyjnej apteki internetowej w Polsce.

Zakres zadań:
  • bieżąca praca z podległą kategorią produktową – analiza oferty (asortyment, ceny, marża, dostępność, jakość i poprawność opisów produktów),
  • analiza i kontrolowanie sprzedaży w oparciu o dostępne dane raporty,
  • rekomendowanie i wdrażanie działań na podstawie analizy sytuacji z wykorzystaniem dostępnych narzędzi wsparcia sprzedaży (merchandising produktów na stronie, kampanie wspierające sprzedaż),
  • udział w rozwoju apteki internetowej, aktywne poszukiwanie rozwiązań dotyczących funkcjonalności apteki internetowej,
  • przygotowywanie raportów prezentujących skuteczność działań na stronie oraz kampanii,
  • bieżąca współpraca z działami Zakupów i Marketingu w zakresie promocji oraz asortymentu,
  • monitorowanie działań konkurencji i trendów w podległej kategorii.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w handlu internetowym (e-commerce, digital marketing) – sklepy internetowe, portale aukcyjne,
  • umiejętności analitycznego myślenia, opracowywania analiz i formułowania wniosków,
  • komunikatywności (współpraca z wieloma działami),
  • podstawowej wiedzy w zakresie technik promocji w internecie (Performancje, Zasięg, CRM),
  • sprawnej obsługi programu MS Excel, mile widziana znajomość programu Google Analytics,
  • inicjatywy i otwartej postawy (odwaga w podejmowaniu decyzji),
  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności ustalania priorytetów,
  • znajomość branży farmaceutycznej i drogeryjnej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.