Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. SEO

Jako Specjalista SEO będziesz odpowiedzialny za współtworzenie strategii SEO dla największej apteki internetowej w Polsce. Dołączysz do Zespołu świetnych specjalistów opiekujących się ruchem organicznym w 8. pod względem widoczności w Google E-Commerce w kraju (wg. Raportu Senuto „E-Commerce w Polsce 2019”).

Specjalista ds. SEO
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:

  • współtworzenie i realizacja strategii SEO ze szczególnym uwzględnieniem Link Buildingu,
  • optymalizacja obszaru on-site i off-site SEO (w tym współpraca z podmiotami zewnętrznymi),
  • dobieranie i weryfikacja fraz kluczowych oraz adresów docelowych,
  • analiza i raportowanie linków zwrotnych, pozycji fraz oraz ruchu organicznego (własnego i konkurencji),
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie tworzenia Contentu,
  • automatyzacja działań na bazie dostępnych narzędzi.

Oczekujemy:

  • 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w agencji SEO/SEM przy projektach E-Commerce,
  • eksperckiej wiedzy i znajomości technik Link Buildingu (wewnętrznego i zewnętrznego),
  • wiedzy na temat optymalizacji serwisów E-Commerce pod kątem zaleceń wyszukiwarek internetowych oraz znajomości zagadnień związanych z Content Marketingiem,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami takimi jak: Ahrefs, ScreamingFrog, Clusteric, Sistrix, SurferSEO, Senuto, SemStorm, Keyword Hero lub pokrewnymi,
  • umiejętności obsługi Google Search Console, Google Analytics, Microsoft Excel, mile widziane: HTML, JavaScript, Google Tag Manager, WordPress, platform E-Commerce,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, otwartości i umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.