Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. rozwoju sieci dystrybucji

Gdański Urząd Pracy
Specjalista ds. rozwoju sieci dystrybucji
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0064
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie dostaw: planowanie, przyjmowanie i dystrybucja. Koordynacja programu operacyjnego - "Pomoc Żywnościowa 2014-2020", podprogram 2020 - administracja, transport, magazynowanie. Nadzór nad terminowością i zgodnością dostaw, ewidencja danych w systemie, współpraca z sieciami handlowymi, organizacjami pozarządowymi i ośrodkami pomocy społecznej w zakresie pozyskiwania i odbioru żywności. Poszukiwanie darczyńców w zakresie pozyskiwania żywności, nawiązywanie współpracy z organizacjami pozarządowymi w zakresie odbioru żywności. Praca od poniedziałku do piątku z godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa programu: Pakiet MS OFFICE

Wymagania inne:

doświadczenie w planowaniu dostaw, administracji magazynowej. Umiejętność pracy z klientem, analityczne myślenie, umiejętność pracy pod presją czasu, gotowość do pracy w zespole, zorientowanie na cel, samodzielność. Dodatkowym atutem będzie znajomość programu ENOVA.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy