Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. promocji

Gdański Urząd Pracy
Specjalista ds. promocji
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2658
OBOWIĄZKI:
Redakcja strony internetowej www.filharmonia.gda.pl ,opracowywanie materiałów informacyjno-promocyjnych, akceptacja projektów graficznych, kontrola jakości realizacji zleconych i wykonanych materiałów informacyjno-promocyjnych w tym materiałów drukowanych (m.in. plakatów, ulotek, katalogów, broszur, informatorów, roll-upów, wzorów blankietów biletowych i zaproszeń) oraz gadżetów promocyjnych, przygotowywanie i realizacja umów producenckich, przygotowywanie zestawień zrealizowanych świadczeń na rzecz sponsorów, współorganizatorów, instytucji i innych podmiotów, współpraca ze specjalistą ds. PR w promowaniu i reklamie koncertów,sporządzanie sprawozdań merytorycznych ze sprzedaży, frekwencji i działalności Filharmonii dla Organizatora i innych podmiotów, i inne zlecone przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: komunikacja interpersonalna

Wymagania inne:

umiejętność sporządzania raportów, sprawozdań, kosztorysów, umów, umiejętność przygotowania materiałów filmowych i graficznych, umiejetność pracy w zespole, kreatywność, radzenie sobie w warunkach stresującyh,umiejętności analizy i dopasowania narzędzi marketingowych,odpowiedzialność w realizowaniu projektów oraz zaradność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań, mile widziane zamiłowanie do muzyki i świata sztuki.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy