Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. pomp ciepła

Ogłoszenie numer: 4279551, z dnia 2021-03-05

Firma powstała w roku 2015 i od tego czasu głównym przedmiotem działalności jest kompleksowe projektowanie i wykonywanie instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Specjalista ds. pomp ciepła

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Wsparcie oraz doradztwo techniczne,
  • Odpowiedzialność za wdrażanie w firmie rozwiązań z zakresu pomp ciepła
  • Koordynacja prac podwykonawców;
  • Dobór pomp ciepła oraz pozostałych podzespołów wchodzących w skład kotłowni,
  • Przygotowanie ofert pomp ciepła,

Wymagania

  • Samodyscyplina, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office,
  • Zdolności komunikacyjne,
  • Mile widziane zainteresowanie w zakresie pomp ciepła.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań,
  • Miłą atmosferę pracy - praca w młodym zgranym zespole,
  • Dobrą atmosferę oraz warunki pracy,
  • Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,