Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. performance marketingu

Jako Specjalista ds. performance marketingu będziesz odpowiedzialny za tworzenie strategii, realizację kampanii oraz tworzenie nowych rozwiązań w obszarze pozyskiwania ruchu.

Będziesz miał realny wpływ na rozwój jednej z największych i najbardziej innowacyjnych aptek internetowych na polskim rynku oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów w realnym otoczeniu biznesowym.

Specjalista ds. performance marketingu
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:
  • stworzenie strategii pozyskiwania ruchu w kanałach e-mail oraz webpush,
  • realizacja zaplanowanych kampanii wraz z bieżącą analizą i raportowaniem wyników,
  • ciągła optymalizacja konwersji z e-mail oraz webpush poprzez segmentację użytkowników w oparciu o customer journey map, testy A/B/X, personalizację oraz tworzenie scenariuszy automatyzacji,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej zaproponowanych rozwiązań,
  • współpraca z działem IT przy wytwarzaniu rozwiązań, testach i wdrożeniu,
  • monitorowanie rynku pod kątem nowych rozwiązań technologicznych,
  • współpraca z zespołem w zakresie innych powierzonych obszarów.
Wymagania:
  • 2-letnie doświadczenie w obszarze pozyskiwania ruchu w modelu e-commerce B2C,
  • doświadczenie we wdrażaniu, planowaniu i realizacji kampanii e-mail marketingowych i webpush z uwzględnieniem personalizacji, automatyzacji i testowania A/B/X,
  • doświadczenie w pracy na jednej z platform marketing automation takich jak Salesforce, Salesmanago, Synerise, ExpertSender, User.com lub podobnych,
  • podstawowa wiedza techniczna, w tym znajomość HTML/CSS,
  • zmysł analityczny i zdolność do podejmowania decyzji w oparciu o dane,
  • doświadczenie we współpracy z działem IT i innymi interesariuszami,
  • umiejętność tworzenia kompletnej dokumentacji rozwiązań i umiejętność tworzenia komunikatów marketingowych wspierających konwersję,
  • praktyczna znajomość narzędzia Google Analytics w stopniu przynajmniej średnio zaawansowanym, mile widziana znajomość: Google Tag Manager i Google Data Studio.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.