Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista ds. logistyki i gospodarki magazynowej

Gdański Urząd Pracy
Specjalista ds. logistyki i gospodarki magazynowej
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/24/3453
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie i realizowanie procesów zaopatrzenia i obrotu magazynowego w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania procesów produkcyjnych. Negocjowanie warunków, składanie zamówień u dostawców oraz nadzór nad procesem ich realizacji. Nadzorowanie i sporządzanie dokumentacji procesów zaopatrzenia i obrotu magazynowego. Kontrolowanie kompletności, jakości i terminowości realizowanych dostaw. Udział w tworzeniu okresowych zamówień i analiz zapasów magazynowych. Monitorowanie i optymalizacja stanów magazynowych i kosztów dostaw zaopatrzeniowych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wskazane wykształcenie techniczne na poziomie wyższym lub średnim, ew. wykształcenie wyższe z zakresu logistyki lub zarządzania, inżynieria produkcji, itp. Umiejętność pracy w grupie, wykorzystywania programów komputerowych, stosowania narzędzi potrzebnych do analizowania danych oraz informacji, prowadzenia negocjacji handlowych, wiedza z zakresu materiałoznawstwa. Uczciwość, dokładność oraz zaangażowanie. Mile widziane doświadczenie, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 800 do 10 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy