Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista do spraw kluczowych klientów

Gdański Urząd Pracy
Specjalista do spraw kluczowych klientów
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2734
OBOWIĄZKI:
1.Odpowiadanie za zarządzanie relacjami między firmą Intel, pielęgnowanie relacji z kluczowymi klientami. 2.Rozwijanie relacji z dystrybutorami. Identyfikowanie i rozwijanie nowych możliwości w ramach aktualnych klientów. 3.Dbanie o realizację celów zgodnych ze strategicznym kierunkiem firmy Intel. 4.Maksymalizacja działalności z przypisanymi kontrahentami w perspektywie krótko- i długoterminowej. 5.Dotrzymywanie przypisanych rocznych rachunków i limitów projektowych we współpracy z inżynierem ds. Zastosowań terenowych. 6.Przekazywanie strategii w celu uzyskania wymaganego wsparcia i koordynacji. 7.Rozwijanie praktyk biznesowych (cen, prognoz, warunków, dystrybucji i kodeksu etycznego)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 772,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy