Praca w Gdańsku i okolicach: Specjalista do spraw czynszów, lokali mieszkalnych, użytkowych, kasy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Specjalista do spraw czynszów, lokali mieszkalnych, użytkowych, kasy
Miejsce pracy: Sopot
Numer: StPr/21/0965
OBOWIĄZKI:
- ewidencja czynszowa lokali mieszkalnych, użytkowych, kasy- wystawianie faktur- analiza sald lokali, wundykacja- raporty kasowe- umowy najmu lokali użytkowych, dzierżawy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: finanse rachunkowość

Wymagania inne:

Wymagane minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi programu excel oraz znajomość zagadnień finansowo-księgowych Praca w godzinach poniedziałek 8:30-17:30 wtorek-piątek 7:15-15:00. Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony

Miejsce pracy:

Sopot

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 530 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni