Praca w Gdańsku i okolicach: Serwisant urządzeń lakierniczych

Ogłoszenie numer: 4482070, z dnia 2021-04-07

Klient portalu Praca.pl

Specjalizujemy się w zaawansowanych systemach odpylających, wentylacyjnych i grzewczych dedykowanych branży przemysłowej i logistycznej, oferujemy kompleksową obsługę projektową, wdrożeniową i serwisową dla klientów z branży motoryzacyjnej i przemysłowej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Serwisant urządzeń lakierniczych

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Prowadzenie przeglądów, napraw, wymiany części zamiennych kabin lakierniczych i innych urządzeń do lakiernictwa przemysłowego

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Uprawnienia SEP 1 kw
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć ustawicznego rozwoju, umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dyspozycyjność - praca u klientów w terenie, delegacje

Oferujemy

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, dodatki kodeksowe, premie za jakość pracy
  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych,
  • praca z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi i obsługę klientów klasy Premium