Praca w Gdańsku i okolicach: Samodzielny/a księgowy/a

Gdański Urząd Pracy
Samodzielny/a księgowy/a
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/3302
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami, sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych, przygotowywanie sprawozdań finansowych, księgowanie operacji gospodarczych, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, kontrola wpływów należności oraz potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników, sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, zestawień na potrzeby GUS, sporządzanie raportów płacowych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa programu PŁATNIK

Wymagania inne:

wykształcenia min.średniego (preferowane wyższe kierunki studiów: finanse, rachunkowość, ekonomia), udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i podatku VAT, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność, sumienność oraz precyzja w wykonywaniu obowiązków, znajomość przepisów ubezpieczeń społecznych, znajomość programu kadrowo - płacowego oraz Płatnik.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy