Praca w Gdańsku i okolicach: Samodzielny księgowy/księgowa

Gdański Urząd Pracy
Samodzielny księgowy/księgowa
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0397
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, w tym samodzielne przygotowywanie rozliczeń podatkowych w zakresie PIT/CIT, VAT. Bieżący kontakt z Klientami (w tym w języku angielskim), weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym, dekretowanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz sprawozdań do US, ZUS, GUS, NBP. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Obsługa programu Comarch
Uprawnienia: obsługa pakietu MsOffice (m.in. Word, Excel, PowerPoint)
Uprawnienia: Obsługa programu Optima

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: obsługa programu symfonia finanse i księgowość

Wymagania inne:

inicjatywa i samodzielność oraz zadaniowe podejście do pracy, skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków, mile widziane wykształcenie na kieruneku rachunkowość lub finanse, dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi programów Enova365 oraz Softlab.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy