Praca w Gdańsku i okolicach: Robotnik wykwalifikowany

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Robotnik wykwalifikowany
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/22/1356
OBOWIĄZKI:
-obsługa maszyn na linii produkcyjnej-zapewnienie dostępności surowców na linii produkcyjnej-przygotowywanie zasypów do maszyn-czynności porządkowe na stanowisku pracy-czynności około produkcyjne zlecane przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: dobra organizacja pracy własnej
Uprawnienia: budowanie współpracy w zespole

Wymagania inne:

[Godzina zakończenia pracy] : 22:00[Praca na okres próbny] : 3 miesiące[Inne] : •dokładność i skrupulatność•sprawność i siła fizyczna•umiejętność pracy w zespole•chęci i motywacja do pracy

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni