Praca w Gdańsku i okolicach: Referent programu alecs

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Referent programu alecs
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0870
OBOWIĄZKI:
Wykorzystywanie programów logistycznych, w tym używanych przez kontrahenta - Armię USA: ALECS (program do zarządzania logistycznego) i SPRO (program do zarządzania godzinami pracy, transakcjami, podróżami).Wspiera personel rekrutacyjny w wyborze kandydatów na stanowiska. Zarządza kontrolą czasu pracy i wydatków pracowników. Wprowadza i zarządza danymi, odpowiada za harmonogramowanie badań medycznych, organizowanie podróży służbowych, sprawy wizowe itp. Wspiera proces wstępnego zatrudnienia i szkolenia personelu. Pomaga pracownikom w języku angielskim i hiszpańskim. Koordynuje i wspiera amerykańskich kontrahentów, wysyła raporty do centrali kontrahenta w Wirginii (USA).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Znajomość i obsługa programu SPRO do zarządzania godzinami pracy, transakcjami, zaopatrzeniem, podróżami[Umiejętność 1] : Znajomość i obsługa programu ALECS (Allied Logistics Engineering Capabilities and Sustainment) do zarządzania zasobami kontrahenta

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 583,69 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni