Praca w Gdańsku i okolicach: Radca Prawny

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Radca Prawny
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres zadań:

  • przygotowywanie projektów rekomendacji, opinii prawnych, umów, dokumentacji korporacyjnej i innej bieżącej korespondencji prawnej,
  • opiniowanie umów i współpraca z działem handlowym, wsparcie negocjacji z kontrahentami,
  • wsparcie prawne w zakresie spraw korporacyjnych, prawa spółek, i rozwoju franczyzy,
  • przygotowywanie i opiniowanie aktów wewnętrznych, regulaminów, polityk itp.,
  • identyfikacja ryzyk prawnych oraz ich ocena i przedstawianie rozwiązań w toku bieżącej współpracy oraz w ramach projektów rozwojowych i wdrożeń,
  • sporządzanie pism w postępowaniach administracyjnych, sądowych (w tym sądowo-administracyjnych), egzekucyjnych oraz zastępstwo procesowe,
  • wsparcie w bieżących obowiązkach działu prawnego.

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców zdobyte po otrzymaniu tytułu zawodowego radcy prawnego- jako prawnik wewnętrzny (in-house lawyer) lub w ramach kancelarii prawnej,
  • doświadczenie zawodowe obejmujące w szczególności opiniowanie, konstruowanie i negocjowanie umów handlowych, marketingowych i prawno-autorskich,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z prawem cywilnym, prawem gospodarczym, prawem konkurencji i prawem spółek,
  • doświadczenie związane z zagadnieniami regulowanymi prawem farmaceutycznym w zakresie funkcjonowania aptek lub związanymi z organizowaniem sieci franczyzowej byłoby dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
  • wykonywanie powierzonych zadań z zaangażowaniem, terminowo i rzetelnie,
  • proaktywne i probiznesowe podejście do rozwiązywania problemów prawnych,
  • umiejętność pracy w zespole w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.