Praca w Gdańsku i okolicach: Psycholog

Psycholog
Miejsce pracy: Gdańsk

Centrum Medicover
ul. Grunwaldzka 472A

Dołącz do nas, jeśli:
  • ukończyłeś/aś studia z zakresu psychologii,
  • lubisz współpracować z ludźmi,
  • jesteś osobą komunikatywną, cierpliwą i empatyczną,
  • posiadasz doświadczenie w pracy w zawodzie,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana.
Jak będzie wyglądać nasza współpraca?
  • zatrudnienie na część etatu (praca ok. 2 razy w tygodniu) w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy,
  • elastyczny grafik,
  • wsparcie przełożonego i zespołu,
  • przejrzysty zakres obowiązków,
  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt medyczny i nowoczesne gabinety),
  • praca w zespole, w którym aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.
Będziesz odpowiedzialny/a za:
  • prowadzenie konsultacji psychologicznych dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • wsparcie osób i rodzin doświadczających kryzysu i w trudnych przypadkach,
  • opiekę nad gabinetem,
  • nadzór nad dokumentacją pacjentów.