Praca w Gdańsku i okolicach: Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 4213057, z dnia 2021-02-17

TNS Sp. z o.o.

Firma Handlowa z Branży Budowlanej (Farby, Tynki Docieplenia), przedstawiciel Firm tj. CAPAROL, BOLIX, CERESIT działająca na terenie Trójmiasta poszukuje kandydatów na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • sprzedaż materiałów dociepleniowych na terenie Trójmiasta
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie ryku sprzedaży
  • obsługa bieżących klientów

Wymagania

  • wykształcenie budowlane z praktyką w branży handlowo budowlanej
  • doświadczenie na stanowisku Handlowca w Budownictwie
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałą pracę w doświadczonym zespole
  • wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od wyników
  • samochód służbowy
  • systematyczne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Firma TNS Sp. z o.o. działająca na rynku 23 lat zajmuje się obsługą inwestycji budowlanych na terenie Trójmiasta i okolic. Współpraca z wykonawcami i inwestorami, obsługa rynku prywatnego i inwestycji.