Praca w Gdańsku i okolicach: Programista

Urząd Statystyczny w Gdańsku
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Programista
Miejsce pracy: Gdańsk
Ogłoszenie o naborze Nr 74501

Warunki pracy

  • praca biurowa w pozycji siedzącej, przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie wykonywana w siedzibie Urzędu

  • budynek Urzędu posiada windę oraz podjazd dla osób niepełnosprawnych, a także odpowiednio dostosowane pomieszczenie higieniczno-sanitarne.

Zakres zadań

  • uczestniczy w pracach projektowo-programistycznych
  • wykonuje zadania w zakresie przetwarzania oraz analizy ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych źródeł danych
  • współuczestniczy w opracowaniu aplikacji dla sprawozdań elektronicznych oraz naliczaniu tablic statystycznych
  • projektuje, tworzy i aktualizuje bazy danych
  • zapewnia obsługę technologiczną utworzonych systemów w celu poprawnego ich funkcjonowania
  • instaluje i wdraża nowe programy użytkowe

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe techniczne lub ekonomiczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w obszarze IT
  • dobra znajomość środowiska MS Visual Studio
  • praktyczna znajomość języków programowania C# i SQL
  • znajomość projektowania baz danych SQL Serwer
  • dobra znajomość języka angielskiego, a zwłaszcza technicznego IT - poziom A2
  • rzetelność
  • organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe
  • poszukiwanie informacji
  • komunikacja pisemna
  • komunikacja interpersonalna
  • współpraca
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • znajomość ustawy o statystyce publicznej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • myślenie analityczne
  • kreatywność
  • znajomość środowiska ASP.NET, zagadnień związanych z Big data, Web scraping, programowanie w języku R oraz pod systemem Android