Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik techniczny/monter-pomiarowiec

Gdański Urząd Pracy
Pracownik techniczny/monter-pomiarowiec
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/2972
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie obmiarów wg ustalonego harmonogramu. Opracowywanie dokumentacji wykonawczej dla pionu produkcji. Montaż izolacji w postaci materacy termoizolacyjnych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wymagania inne:

dyspozycyjność, dokładność oraz wyobraźnia przestrzenna, znajomość rysunku technicznego. Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy. Sprawność fizyczna i zdolności manualne. Dodatkowym atutem będzie znajomość w zakresie konstrukcji oraz izolacji przemysłowych, obsługa MS Office, znajomość programów typu CAD.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 do 47 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy