Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik Sprzątający

Jesteśmy platformą internetową
CleanWhale.pl, która zapewnia usługi sprzątania mieszkań, biur, domów jednorodzinnych oraz sprzątanie po remontach.
Nasza platforma z zamówieniami jest podobna do aplikacji taksówkowej.
Pracownik Sprzątający
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska
  • Sprzątanie mieszkań, biur oraz budynków jednorodzinnych
  • Nasza firma świadczy usługi  w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi
  • Zamówienia można wybierać samodzielnie z platformy internetowej
  • Praca może być jako stała lub dodatkowa
Wymagania
  • Stały dostęp do internetu
  • Zainstalowana aplikację Telegram na telefonie oraz konto bankowe
  • Wykonanie min. 3-4 zamówień na tydzień
Oferujemy
  • Bezpłatny dostęp do platformy z zamówieniami
  • Bezpłatny dostęp do instrukcji z sprzątania
  • Dajemy wszystko, co jest niezbędne do sprzątania
  • Wynagrodzenie 27-40 na godzinę
  • Elastyczny grafik
  • Rozliczenie raz w tygodniu