Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik obsługi płytowej

Gdański Urząd Pracy
Pracownik obsługi płytowej
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/2219
OBOWIĄZKI:
Ręczny rozładunek i załadunek bagażników samolotu (bagaże pasażerskie, fracht lotniczy, cargo, przesyłki pocztowe). Operowanie specjalistycznym sprzętem lotniskowym (mulagi, schody samojezdne, schody ciągane, agregaty prądotwórcze, taśmociągi, platformy, holowniki). Prowadzenie samochodu w strefie zastrzeżonej lotniska. Dostarczanie bagażu z sortowni pod samolot. Dbałość o powierzony sprzęt. Praca od poniedziałku do niedzieli, zmiany zaczynają się od godziny 5:00 (trwają od 6 do 12 godzin). Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, punktualność, sumienność, staranność, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym, zaświadczenie o niekaralności. Mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej, prawo jazdy kat. B lub C oraz uprawnienia na wózki widłowe.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy