Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik merchandisingowy

Gdański Urząd Pracy
Pracownik merchandisingowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0639
OBOWIĄZKI:
Układanie, sortowanie towarów, obsługa klienta.Pracownik odpowiada za prawidłową i przyczyniającą się do wzrostu sprzedaży ekspozycję towaru w obrę-bie powierzchni sprzedażowej w celu zwiększania atrakcyjności produktuzadania: przygotowywanie projektu ekspozycji towarów;pozyskiwanie materiałów niezbędnych do przygotowania ekspozycji;przygotowywanie ekspozycji towaru lub wystawy zgodnie z projektem;kontrolowanie zgodności ekspozycyjnej towaru z projektem i dbanie o wizerunek produktu/usługi/marki;sporządzanie dokumentacji dotyczącej zrealizowanej ekspozycji;Miejsce wykonywania pracy:aleja Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk, Cygańska Góra 3F, 80-171 Gdańsk, Jabłoniowa 46 A Hala Nr 1 Brama, 80-175 Gdańsk,Przywidzka 6, 80-174 Gdańsk, Rogalińska 1, 80-180 Gdańsk, Rogalińska 1, 80-180 GdańskGodziny pracy: 4-10; 5-12,21-23
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Umiejętność obsługi przenośnego terminala danych, tężyzna fizyczna.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy