Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik magazynowo-produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracownik magazynowo-produkcyjny
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/0602
OBOWIĄZKI:
- Przycinanie i konfekcjonowanie obciągów offsetowych- Wsparcie w obsłudze plotera- Przygotowywanie paczek i wysyłek- Przygotowywanie dokumentów przewozowych (W-Z)- Przyjmowanie dostaw- Rozkładanie towaru- Utrzymywanie porządku w magazynie- Obsługa wózka widłowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie w pracy magazyniera. Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Po okresie próbnym umowa o pracę na czas określony, następnie na czas nieokreślony. Pracodawca oferuje opiekę medyczną, pakiet benefitowy Multikafeteria, kurs j. angielskiego. Praca w godzinach 8:00-16:00 i 14:00-22:00

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni