Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik gospodarczy

Gdański Urząd Pracy
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0891
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku. Jest to sprzątanie obejścia(chodniki, schody wejściowe, klatka schodowa, korytarze, piwnice, strych, magazyny iinne pomieszczenia gospodarcze) w lecie - koszenie trawników, dbanie o rabatykwiatowe, grabienie suchych liści, podcinanie krzewów i drzewek, a zimą - odśnieżanieciągów pieszych przed budynkiem, usuwanie oblodzenia i posypywanie ich piaskiemlub solą. W budynku pracownik gospodarczy zajmuje się konserwacją i utrzymaniemdobrego stanu technicznego różnych drobnych urządzeń i sprzętu. Może być to montażlub naprawa zamków, wymiana przepalonych żarówek, naprawa urządzeń sanitarnych,montaż regałów, wykonywanie drobnych prac malarskich i murarskich, itp.Praca od pn-pt w godz. 12-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Chęci do pracy, zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy