Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik Działu Logistyki

Elis jest międzynarodowym dostawcą usług oferujący rozwiązania w zakresie serwisu odzieży roboczej, mat przemysłowych i urządzeń higienicznych. Obecnie do naszego Magazynu Centralnego w Rumi poszukujemy:

Jesteśmy obecni w 28 krajach na dwóch kontynentach
  • Blisko 50,000 pracowników
  • Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach
  • Obsługujemy 400,000 klientów
  • Generujemy €3.1 miliarda obrotu
Pracownik Działu Logistyki
Miejsce pracy: Rumia
Zadania
  • Analizowanie ofert handlowo-transportowych
  • Prowadzenie ciągłego kontaktu z organami dystrybucyjnymi
  • Komunikacja na linii klient- przedsiębiorstwo
  • Planowanie i rozdzielanie zadań związanych z wysyłką towarów
  • Kontrola nad rozładunkiem i załadunkiem
  • Katalogowanie dokumentów związanych z przewozem
  • Negocjowanie cen i warunków dostaw
  • Kontrola nad budżetem realizowanym w ramach przedsiębiorstwa zakupów
Oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania, logistyki, ekonomii lub pokrewne),
  • Doświadczenie z obszaru logistyki w środowisku przemysłowym lub operacyjnym,
  • Znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie) umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Wysoko rozwinięte zdolności myślenia analitycznego,
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność znajdowania rozwiązań,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,
Oferujemy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników
  • Work-life balance
  • Ekspres do kawy i dobre wyposażenie socjalne
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia