Praca w Gdańsku i okolicach: Pracownik ds. nadzoru produkcji

Gdański Urząd Pracy
Pracownik ds. nadzoru produkcji
Miejsce pracy: Straszyn
Numer: StPr/21/0552
OBOWIĄZKI:
Ochrona mienia zakładowego przed kradzieżami, obsługa systemu telewizji przemysłowej, weryfikacja efektywności czasu pracy pracowników produkcyjnych, kontrolowanie uprawnień do wstępu i wjazdu na teren zakładu pracy, dokonywanie rewizji osób oraz środków transportu. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

mile widziani byli funkcjonariusze służb mundurowych. Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu, sumienność, dyspozycyjność, wysoki poziom zaangażowania w pracę, własny środek transportu, zaświadczenie o niekaralności.

Miejsce pracy:

Straszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy